Utilizatori RegProf și IMI

IDDenumire și e-mail autoritate competentă Utilizatori și e-mail RegProf Utilizatori și e-mail IMI PQ
1360Agenția Națională de Cadastru și Publicitate Imobiliară office@ancpi.ro Mazilu Dana Mihaela dana.mazilu@ancpi.ro; Vladutu Viviana viviana.dobre@ancpi.ro; Mihai Andreea Cristina andreea.mihai@ancpi.ro Buzaș Ioan Cristian ioan.buzas@ancpi.ro; Catalisan Marian Daniel marian.catalisan@ancpi.ro; Constantin Magdalena Cleopatra magdalena.constantin@ancpi.ro; Cristea Marcela marcela.cristea@ancpi.ro; Dragoescu Elena elena.dragoescu@ancpi.ro; Ianculescu Mirela Daniela mirela.ianculescu@ancpi.ro; Mazilu Dana-Mihaela dana.mazilu@ancpi.ro; Mihai Andreea Cristina andreea.mihai@ancpi.ro; Munteanu Iulian Petre iulian.gavrila@ancpi.ro; Oproiu Ioana Bianca bianca.oproiu@ancpi.ro; Patraș Lucian lucian.patras@ancpi.ro; Popescu Alexandru alexandru.popescu@ancpi.ro; Popescu Oana Mihaela oana.popescu@ancpi.ro; Tundrea Maria maria.tundrea@ancpi.ro; Vladutu Viviana viviana.vladutu@ancpi.ro
1050Arhivele Naționale ale României secretariat@arhivelenationale.ro Constantinescu Alina resurseumane@arhivelenationale.ro; Vlasin Cornelia cornelia.vlasin@arhivelenationale.ro Constantinescu Alina alinaconstantinescu2011@gmail.com; Vlasin Cornelia Nicoleta cornelia.vlasin@yahoo.com
1225Asociația Națională a Evaluatorilor Autorizați din România office@anevar.ro Atîrnăţeanu Cătălina catalina.atirnateanu@anevar.ro; Cătinean Bianca bianca.catinean@anevar.ro Atirnateanu Catalina catalina.atirnateanu@anevar.ro; Catinean Bianca bianca.catinean@anevar.ro
724Asociația Națională a Salvatorilor Montani din România ansmr@salvamontromania.ro Cornoiu Sabin sabin@cjgorj.ro Candea Ciprian Catalin salvamont.candea@gmail.com; Cornoiu Sabin sabin@cjgorj.ro
731Autoritatea Aeronautică Civilă Română dir.gen@caa.ro Aur Valeriu valeriu.aur@caa.ro; Olinescu Cristian cristian.olinescu@caa.ro AUR Valeriu valeriu.aur@caa.ro; OLINESCU Cristian cristian.olinescu@caa.ro; Stoian Laura laura.stoian@caa.ro
721Autoritatea Feroviara Romana afer.secretariat@afer.ro Jakab Cezarina jakabcezarina@yahoo.com; Platon Maria Mihaela maria_mihaela_platon@afer.ro Jakab Cezarina secretariat@afer.ro; Platon Maria Mihaela maria_mihaela_platon@yahoo.com
725Autoritatea Națională Sanitară Veterinară și pentru Siguranța Alimentelor office@ansvsa.ro Bortisca Codrin bortisca.codrin@ansvsa.ro; Popsor Minodora popsor.minodora@ansvsa.ro Bortisca Codrin Constantin bortisca.codrin@ansvsa.ro; Popsor Minodora popsor.minodora@ansvsa.ro; Bungardean Cristina bungardean.cristina@ansvsa.ro
730Autoritatea Navală Română rna@rna.ro Grecu Violeta Elena vgrecu@rna.ro Grecu Violeta Elena vgrecu@rna.ro; Ionel Iulia iionel@rna.ro; Olaru Cristina colaru@rna.ro
2083Autoritatea pentru Supravegherea Publică a Activității de Audit Statutar office@aspaas.gov.ro Draghici Alexandra alexandra.draghici@aspaas.gov.ro Draghici Alexandra alexandra.draghici@aspaas.gov.ro; Pelcea Iuliana iuliana.pelcea@aspaas.gov.ro
732Autoritatea Rutieră Română - ARR arutiera@arr.ro Rotaru Adriana adriana.serbanescu@arr.ro; Muresan Dorin dorin.muresan@arr.ro Rotaru Adriana adriana.serbanescu@arr.ro; Goșu Mara mara.gosu@arr.ro; Cretu Sorin sorin.cretu@arr.ro
1056Camera Consultanților Fiscali office@ccfiscali.ro Botezatu Mihaela mihaela.botezatu@ccfiscali.ro Botezatu Mihaela mihaela.botezatu@ccfiscali.ro; Dragoi Cristina cristina.dragoi@ccfiscali.ro; Murgea Florina florina.murgea@ccfiscali.ro
749Camera Națională a Consilierilor în Proprietate Industrială din România office@patent-chamber.ro Dicu Cristi office@patent-chamber.ro -
1380Centrul de Scafandri centruldescafandri@navy.ro Chiripuci Nicuşor nicusor.chiripuci@navy.ro; Fleşer Petru petre.fleser@navy.ro Chiripuci Nicusor nicusor.chiripuci@navy.ro; Fleser Petru petre.fleser@navy.ro; Mocanu Laurențiu laurentiu.mocanu@navy.ro; Stoenciu Daniel daniel.stoenciu@navy.ro
1362Centrul Național de Calificare și Instruire Feroviară - CENAFER cenafer@cenafer.ro Brînduş Daniel brindus.daniel@cenafer.ro; Jiman Bogdan Sever jiman.sever@cenafer.ro Brinduş Daniel danielbrindus@yahoo.com; Jiman Sever Bogdan bogdanjiman@yahoo.com; Manfredini Ileana manfredini.ileana@cenafer.ro
1425Centrul Național de Formare și Perfecționare a Antrenorilor office@cnfpa-sna.ro Ceamuru Ramona ramona_sebe@yahoo.com Ceamuru Maria-Ramona ramona_sebe@yahoo.com; Bârleanu Cristina cristina.barleanu@cnfpa-sna.ro
719Colegiul Farmaciștilor din România office@colegfarm.ro Radu Nicoleta radunicoleta50@yahoo.com Radu Nicoleta radunicoleta50@yahoo.com; Soroceanu Valentina valentina_soroceanu@yahoo.com; Draganescu Doina doinadraganescu@yahoo.com; Lupuliasa Dumitru dumitru.lupuleasa@colegfarm.ro
2022Colegiul Fizioterapeuților din România secretariat@cfizio.ro Stanca Daniela stanca.daniela@cfizio.ro; Goga Madalina-Florenta juridic@cfizio.ro Țărucă Nadina administrativ@cfizio.ro; Badea Iuliana Ioana secretariat@cfizio.ro
716Colegiul Medicilor din România office@cmr.ro Popa Mircea Dan mircea.popa@cmr.ro; Dumitrescu Ecaterina ecaterina.dumitrescu@cmr.ro Dumitrescu Ecaterina ecaterina.dumitrescu@cmr.ro; Nedelciu Adrian adrian.nedelciu@cmr.ro; Nemoianu Florentina florentina.nemoianu@cmr.ro; Stoicescu Florentin florentin.stoicescu@cmr.ro
718Colegiul Medicilor Stomatologi din România secretariat@cmdr.ro Temelcea Anca anca@temelcea.ro; Bucur Alexandru alex_bucur2002@yahoo.com Pituru Silviu piturus@yahoo.com; Temelcea Anca anca.temelcea@umfcd.ro
715Colegiul Medicilor Veterinari office@cmvro.ro; imi@cmvro.ro Stanciu Alexandra-Elis alexandra.stanciu@cmvro.ro Stanciu Alexandra alexandra.stanciu@cmvro.ro; TREISTARIU NARCISA ntreistariu@yahoo.com
1052Colegiul Național al Asistenților Sociali cnasr@cnasr.ro Blejan Romelia cnasr@cnasr.ro; Rosu Cristian secretarexecutiv@cnasr.ro Blejan Romelia Maria romelia.blejan@gmail.com; Boldeanu Aida cnasr@cnasr.ro
711Colegiul Psihologilor din România officepr@alegericpr.ro Jantea Adriana Lavinia officepr@alegericpr.ro Jantea Adriana officepr@alegericpr.ro; Iliescu Dragoș dragos.iliescu@fpse.unibuc.ro; Pătruț Laura Cristina director.executiv@alegericpr.ro
1048Consiliul de Mediere secretariat@cmediere.ro Ionescu Anca Dorina anca.ionescu@cmediere.ro; Felix Ciocan felix.ciocan@cmediere.ro Ionescu Anca anca_dorina_ionescu@yahoo.com; Felix Ciocan felix_dimitrie@yahoo.com
703Corpul Experților Contabili și Contabililor Autorizați din România ceccar@ceccaro.ro Stănescu Andreea deec@ceccar.ro; Nichituș Marinela juridic@ceccaro.ro Stanescu Andreea andreea.stanescu@ceccar.ro; Nichitus Marinela marinela.nichitus@ceccar.ro; Marin Alin alin.marin@ceccaro.ro
2012Inspecția de Stat pentru Controlul Cazanelor; Recipientelor sub Presiune și Instalațiilor de Ridicat iscir@iscir.ro Tudose Cristina-Ana avizari@iscir.ro Ciurciubiși Răzvan-Dumitru issa@iscir.ro; Floari Mihaela evidenta@iscir.ro; Motounu Daniel Cătălin dispr@iscir.ro; Tudose Cristina-Ana avizari@iscir.ro
1409Inspectoratul de Stat în Construcții - Ministerul Lucrărilor Publice; Dezvoltării și Administrației isc@isc.gov.ro Serban Clara clara.serban@isc.gov.ro Şerban Clara clara.serban@isc.gov.ro; Velicu Octavian octavian.velicu@isc.gov.ro
1421Inspectoratul General al Poliției Romane - Direcția Arme; Explozivi și Substanțe Periculoase arme@politiaromana.ro Enache Ovidiu ovidiu.enache@politiaromana.ro OANĂ Dănuț danut.oana@politiaromana.ro; MARIN Florin Ionut florin.marin.igpr@politiaromana.ro; Stratulat Oana integrare@politiaromana.ro; RADULESCU Mihai Emanuel radulescu.mihai@politiaromana.ro; ROȘCA Traian-Gabriel traian.rosca@politiaromana.ro; ZAMFIR Andrei Cristian andrei.zamfir@politiaromana.ro
723Inspectoratul General al Poliției Române - Direcția de Investigații Criminale judiciar@politiaromana.ro Vasilescu Cătălin catalin.vasilescu@politiaromana.ro VASILESCU CATALIN catalin.vasilescu@politiaromana.ro
1420Inspectoratul General al Poliției Române - Direcția de Ordine Publică ordinepublica@politiaromana.ro Văsie George george.vasie@politiaromana.ro VASIE George george.vasie@politiaromana.ro
709Institutul Național al Patrimoniului secretariat@patrimoniu.ro Filip Anca anca.filip@patrimoniu.gov.ro; Mihai Daniela dana.mihai66@gmail.com -
1049Ministerul Economiei; Antreprenoriatului si Turismului - Directia Generala Turism autorizare@mturism.ro Pop Valentin valentinpop68@yahoo.com Pop Valentin valentinpop68@yahoo.com
705Ministerul Educației - Direcţia Generală Învăţământ Preuniversitar dgip@edu.gov.ro Bogdan Dorina-Mihaela dorina.bogdan@edu.gov.ro Bogdan Dorina-Mihaela dorina.bogdan@edu.gov.ro; Glăvan Florina Cristina cristina.glavan@edu.gov.ro
704Ministerul Educației - Direcția Generală Învățământ Universitar dgis@edu.gov.ro Din Marilena marilena.din@edu.gov.ro Iliescu Victor victor.iliescu@edu.gov.ro; Sima Iuliana iuliana.sima@edu.gov.ro
710Ministerul Justiției daedo@just.ro; dsc@just.ro; dp@just.ro Panait Aurelia-Elena aurelia.panait@just.ro; Pavel Virginia vpavel@just.ro; - Calin Cristina Felicia cristina.calin@just.ro; Petrescu Oana opetrescu@just.ro; Trinca-Gavan Raluca-Andreea raluca.trinca@just.ro; Nicolae Dragoş-Ionel dragos.nicolae@just.ro; Panait Aurelia-Elena aurelia.panait@just.ro; Pavel Virginia vpavel@just.ro; Popica-Loghin Alexandru alexandru.popica@just.ro; Duculescu Adriana adriana.duculescu@just.ro; Stoian Mariana Silvia silvia.stoian@just.ro
1477Ministerul Lucrărilor Publice; Dezvoltării și Administrației info@mdrap.ro; info@mdlpa.ro Vâlceanu Luminița luminita.valceanu@mdrap.ro Ghinea Bogdan Andrei bogdan.ghinea@mdlpa.ro; Ginavar Anca Ileana anca.ginavar@mdlpa.ro; Vilceanu Cristian cristian.vilceanu@mdlpa.ro
1460Ministerul Muncii și Protecției Sociale - Autoritatea Națională pentru Drepturile Persoanelor cu Dizabilități; Copii și Adopții contact@andpdca.gov.ro Gîrleanu Crina crina.girleanu@anpd.gov.ro; Chiriac Lavinia Cerasela lavinia.chiriac@anpd.gov.ro; Ludu Horaţiu horatiu.ludu@anpd.gov.ro; Oproiu Simona simona.oproiu@anpfdc.ro Burlănescu Raluca raluca.burlanescu@anpfdc.ro; Oproiu Simona simona.oproiu@anpfdc.ro
735Ministerul Sănătății - Centrul de Resurse Umane în Sănătate Publică crusp@ms.ro Ganea Iuliana iuliana.ganea@ms.ro Ganea Iuliana Monica iuliana.ganea@ms.ro; Ionescu Gabriela ionescu.gabriela@ms.ro; Murgescu Catia catia.murgescu@ms.ro; Hainagiu Roxana roxana.hainagiu@ms.ro
1053Ministerul Tineretului și Sportului - Federația Română de Schi Biatlon office@frsb.ro Evi Silviu silviu57evi@yahoo.com Gaspar Puiu puiu@frschibiatlon.ro; Albulet Bianca Andreea bianca_narea@yahoo.com; Fratila Marcel marcelica_fratila@yahoo.com
722Ministerul Transporturilor; Infrastructurii și Comunicațiilor - Direcția Transport Rutier traian.popa@mt.ro Stanescu Catalin Florin catalin.stanescu@mt.ro Popa Sangeorgean Traian Ioan traian.popa@mt.ro; Serban Carmen carmen.serban@mt.ro; Neaga Luminita luminita.neaga@mt.ro; Ionescu Razvan razvi@mt.ro; Stanescu Catalin Florin catalin.stanescu@mt.ro; Ionescu Mihai mionescu@mt.ro
720Ordinul Arhitecților din România office@oar.archi Popescu Alina alina.popescu@oar.archi Popescu Alina alina.popescu@oar.archi; Cercel Dragos office@oar.archi
717Ordinul Asistenților Medicali Generaliști; Moașelor și Asistenților Medicali din România secretariat@oamr.ro; oammr.imi@gmail.com Nimereanu Beatrice beatrice.nimereanu@oamr.ro; Ababei Nicoleta nicoleababei@gmail.com Nimereanu Beatrice beatrice.nimereanu@oamr.ro; Ababei Nicoleta nicoleta.ababei@oamr.ro; Florariu (Dracinschi) Andreea andreea.dracinschi@oamr.ro; Solca Nicoleta nicoleta.solca@oamr.ro; Timofte Mircea mircea_timofte@yahoo.com
712Ordinul Biochimiștilor; Biologilor și Chimiștilor din Sistemul Sanitar din România office@obbcssr.ro; obbcssr@gmail.com Sorescu Georgeta office@obbcssr.ro; Fulga Tatiana consilier.juridic@obbcssr.ro Vrînceanu Roxana office@obbcssr.ro; Fulga Tatiana obbcssr@gmail.com
1055Ordinul Tehnicienilor Dentari din România office@otdr.ro Cazimirovitz Mihaela mihaela.cazimirovitz@yahoo.com Cazimirovitz Mihaela mihaela.cazimirovitz@yahoo.com; Nichifor Maria marianichifor73171@gmail.com
707Registrul Auto Român rarom@rarom.ro Uta Cristian cristian.uta@rarom.ro; Ciobanu Beatrice-Gabriela beatrice.ciobanu@rarom.ro Uta Cristian cristian.uta@rarom.ro; Ciobanu Beatrice-Gabriela beatrice.ciobanu@rarom.ro; Patrascu-Arabagian Ruxandra ruxandra.patrascuarabagian@rarom.ro
1054Registrul Urbaniștilor din România office@rur.ro Urda Anca office@rur.ro Urda Anca office@rur.ro; Petrişor Liliana Elza director_executiv@rur.ro
701Uniunea Națională a Barourilor din România unbr@unbr.ro Cismaru Daniel daniel.cismaru@unbr.ro Cismaru Daniel danila13ro@yahoo.com; Morecuţ Veronica veronica.morecut@unbr.ro
733Uniunea Națională a Practicienilor în Insolvență din România office@unpir.ro Dadu Carmen cami@unpir.ro Circhelan Andrei comunicare@unpir.ro; Tarhon Carmen Florina office@unpir.ro
  • meniu/imi/instruire/utilizatori.txt
  • Ultima modificare: 2021/08/03 15:19
  • de către chiuta