Persoanele delegate de instituțiile de învățământ superior din România care pot prelua dosarele cu actele de studii pentru vizarea acestora de către CNRED

Current Style: Standard

Accessibility
Data publicării: 
12.12.2016
PDF version
Nr. crt. Instituția de învățământ superior Nume persoană delegată Telefon Fax E-mail
1 Academia de Muzică Gheorghe Dima din Cluj-Napoca Roxana Huza 0264.596.983 - roxanahuza@amgd.ro
2 Academia Navală Mircea cel Bătrân din Constanţa Ionel Popa 0723.381.399 0241.643.096 ionel.popa@anmb.ro
Marius Bucur 0742.201.929 marius.bucur@anmb.ro
3 Universitatea 1 Decembrie 1918 din Alba Iulia Amalia Andrieş 0258.810.744 0258.812.630 andriesa@ymail.com
4 Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iaşi Daniela Constantin 0232.201.125 0232.201.106 daniela@uaic.ro
5 Universitatea Aurel Vlaicu din Arad Nicoleta Dumitraşcu 0257.283.010 0257.280.070 nicoleta.dumitrascu@uav.ro ; rectorat@uav.ro
6 Universitatea Babeş-Bolyai din Cluj-Napoca Elisabeta-Edita Kozma Kis 0264.405.300 interior 5105 0264.591.906 erzsebet.kozma@ubbcluj.ro
7 Universitatea Constantin Brâncuşi din Târgu Jiu Minodora Claudia Neacșu 0253.211.381 0253.211.381 dora@utgjiu.ro
Luciana Maria Fîcea cincaluciana@yahoo.com
8 Universitatea de Artă şi Design din Cluj-Napoca Ana-Maria Bocean 0264.591.577 0264.592.890 secretarsef@uad.ro
9 Universitatea de Arte din Târgu Mureş - - - -
10 Universitatea de Arte "George Enescu" din Iaşi Felicia Bălan 0232.276.020 0232.276.020 rectorat@arteiasi.roerasmus@arteiasi.rofeliciabalan@arteiasi.ro
11 Universitatea de Medicină şi Farmacie din Craiova Cosmin Sirbuleț 0351.443.558 0251.593.077 acte.studii@umfcv.ro
12 Universitatea de Medicină şi Farmacie din Târgu Mureş Profira Vlădescu 0265.215.551 int. 202 0265.210.407 vladescuprofira@yahoo.com
Dan Groşan 0265.215.551 int. 173 dangrosan12@yahoo.com
13 Universitatea de Medicină şi Farmacie Gr. T. Popa din Iaşi Gabriela Cuciureanu 0232.301.603 0232.301.640 gabriela.cuciureanu@umfiasi.ro ; rectorat@mail.umfiasi.ro
14 Universitatea de Medicină şi Farmacie Iuliu Haţieganu din Cluj-Napoca        
Roxana Cosnarovici 0264.597.256 interior 2236 roxana.cosnarovici@umfcluj.ro
15 Universitatea de Medicină şi Farmacie Victor Babeş din Timişoara Diana Voinea 0256.204.250 interior 456 ; 0256.204.400 interior 456 0256.490.626 actestudii@umft.ro
16 Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară a Banatului din Timişoara Beatrice Muzsi 0256.277.065 0256.200.296 rectorat@usab-tm.ro ; beatricemuzsi@usab-tm.ro
17 Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară din Cluj-Napoca Teodora Puşcaş 0264.596.384 int. 199 0264.593.792 tpuscas@usamvcluj.ro
Andrei Mihalca 0743.071.116 0264.599.346 amihalca@usamvcluj.ro
18 Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară Ion Ionescu de la Brad din Iaşi Elena-Nona Veleșcu 0232.407.427 0232.407.388 prorectorat@uaiasi.ro
19 Universitatea de Vest din Timişoara Anca Caceu 0256.592.368 0256.592.311 anca.caceu@e-uvt.ro
20 Universitatea din Craiova Mircea Zăvăleanu 0251.413.041 0251.413.687 zaval@central.ucv.ro
Liliana Guțulescu 0251.417.108 0251.413.687 lilianag@central.ucv.ro
Lucia Cătălina Bratu catalinabratu@central.ucv.ro
21 Universitatea din Oradea Monica Liana Sava 0259.408.102 0259.432.789 msava@uoradea.ro
Angela Berinde 0259.408.755 -
22 Universitatea din Petroşani Maria Zăpârțan 0254.549.010 ; 0722.347.953 0254.549.010 zapartan@upet.ro
23 Universitatea din Piteşti Magdalena Dănilă 0348.453.123 0348.453.128 magdalena.danila@upit.ro
Angelica Popescu 0348.453.129 angelica.popescu@upit.ro
Bianca Trache bianca.trache@upit.ro
Smaranda Găvan 0348.453.128 0348.453.123 samigavan@yahoo.com
24 Universitatea Dunărea de Jos din Galaţi Mirela Rîmniceanu 0336.130.118 0336.130.109 mirela.rimniceanu@ugal.ro ; sanda.cruceanu@ugal.ro
Sanda Cruceanu 0336.130.109 sanda.cruceanu@ugal.ro
25 Universitatea Eftimie Murgu din Reşiţa Loredana Predescu 0255.218.169 ; 0730.583.050 0255.210.230 l.predescu@uem.ro
26 Universitatea Lucian Blaga din Sibiu Claudia Purța 0269.214.412 0269.217.887 claudia_purta@yahoo.com
Nicoleta Negrilă 0269.214.294 -
Tatiana Fleacă -
Tudor Larionescu -
27 Universitatea Maritimă din Constanţa Edith Pădineanu 0241.664.740 interior 104 ; 0755.885.886 0241.617.260 info@imc.roedithpadineanu@yahoo.com
28 Universitatea Ovidius din Constanţa Olimpia Dobrică 0241.606.435 0241.606.433 secretariat_diplome@univ-ovidius.ro
Rodica Camen Banu 0241.606.433 rbanu@univ-ovidius.ro sau rbanu@yahoo.com
29 Universitatea Petrol-Gaze din Ploieşti Anca Popescu 0244.575.817 0244.575.847 apopescu@upg-ploiesti.ro
30 Universitatea Petru Maior din Târgu Mureş Maria Vlad 0265.251.138 0265.251.138 maiavlad@yahoo.com
31 Universitatea Politehnică din Timişoara Iolanda Cosovan 0256.403.013 0256.403.023 iolanda.cosovan@rectorat.upt.ro
32 Universitatea Ştefan cel Mare din Suceava Ionela Crăciun 0230.520.081 0230.520.080 simonacraciun@usv.ro
Cristina Spirescu cristinaspirescu@yahoo.com
33 Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca Ioana Fodorean 0264.202.282 0264.202.280 ioana.fodorean@staff.utcluj.ro
Simona Cimponeriu 0264.202.304 simona_cimponeriu@yahoo.com
Lidia Fodorean 0264.202.305 lidia.fodorean@staff.utcluj.ro
Bratu Ana ana.bratu@yahoo.com
Ludmila Lutencu 0264.202.595 0264.591.690 Ludmila.Xavgorodnii@yahoo.com
34 Universitatea Tehnică Gheorghe Asachi din Iaşi Maria Adam - pentru toate actele de studii, cu excepţia diplomelor de doctor 0232.212.322 ; 0232.278.683 int. 2544 0232.211.667 madam@staff.tuiasi.ro
Cristina Nagîț - pentru diplomele de doctor 0232.212.326 ; 0232.278.683 int. 2515 cnagit@staff.tuiasi.ro
35 Universitatea Transilvania din Braşov Mihaela Alina Popescu 0268.413.000 interior 118 0268 410 525 secretar-sef@unitbv.ro
Simona Boghiu 0268.413.000 interior 154 0268 415 336
Marinela Nistor
36 Universitatea Valahia din Târgovişte Viorica Ştefan 0245.206.101 0245.217.692 rectorat@valahia.ro sau vioricastefan10@yahoo.com
Extera Marin 0245.220.695 ex.marin@gmail.com
37 Universitatea Vasile Alecsandri din Bacău Ileana Botezatu 0234.534.712 0234.545.753 ileana.botezatu@ub.ro
Adrian-Laurențiu Apăvăloaei 0234.542.411 interior 103 rector@ub.ro